Στις 10 & 11 Ιουνίου η σχολή μας επισκέφτηκε το διεθνή φεστιβάλ Barber στην Νέα Υόρκη παρακολουθώντας σεμινάρια και show απο γνωστές σχολές Barber , όπως << Schorem >> και μπαρμπέρηδες / αντιπρόσωπους εταιρειών της Wahl , Andis , Babyliss.
![20190610_160218](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2019/09/20190610_160218.jpg?fit=4032%2C3024&ssl=1)
![20190610_174433](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2019/09/20190610_174433.jpg?fit=4032%2C3024&ssl=1)
![20190609_121500](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2019/09/20190609_121500.jpg?fit=2510%2C3041&ssl=1)
Στις 10 & 11 Ιουνίου η σχολή μας επισκέφτηκε το διεθνή φεστιβάλ Barber στην Νέα Υόρκη παρακολουθώντας σεμινάρια και show απο γνωστές σχολές Barber , όπως << Schorem >> και μπαρμπέρηδες / αντιπρόσωπους εταιρειών της Wahl , Andis , Babyliss.