Ερμιόνη Ζέρου
![Ερμιόνη Ζέρου, μια έτοιμη κομμώτρια μετά τις σπουδές της στην σχολή κομμωτικής Gianneri Academy στην Θεσσαλονίκη](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2016/06/Ermioni_Zerou_t.jpg?resize=140%2C164&ssl=1)
Είμαι η Ερμιόνη Ζέρου και όταν ξεκίνησα την αναζήτηση για την σχολή κομμωτικής που θα μου ταίριαζε, έλαβα τις καλύτερες πληροφορίες για την Gianneri Academy, την οποία και επέλεξα τελικά. Ο χρόνος που είχα στην διάθεσή μου ήταν περιορισμένος, αλλά η εμπεριστατωμένη διδασκαλία της σχολής κομμωτικής Gianneri Academy στην Θεσσαλονίκη και το άρτιο από κάθε άποψη διδακτικό προσωπικό, στο οποίο με την ευκαιρία θέλω να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου, με έκαναν να αισθάνομαι σήμερα απόλυτα έτοιμη για να ξεκινήσω την καριέρα μου στην κομμωτική τέχνη.
GIANNERI ACADEMY
2016-06-17T17:32:21+03:00
https://gianneris.gr/testimonials/%ce%b5%cf%81%ce%bc%ce%b9%cf%8c%ce%bd%ce%b7-%ce%b6%ce%ad%cf%81%ce%bf%cf%85/