![](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2018/07/filio.png?resize=150%2C150&ssl=1)
Ζλατανίδου Φιλιώ
Μέσα από πολλές σχολές ονυχοπλαστικής που έψαξα , καθώς ήθελα να μάθω σωστά και από επαγγελματίες την τέχνη , κατέληξα σε αυτή τη σχολή γιατί μου παρείχαν όλα όσα ζητούσα. Με απίστευτες καθηγήτριες , με όρεξη να μας μάθουν τα πάντα. Χάρη σε αυτές έμαθα σωστά την τέχνη της ονυχοπλαστικής , με αποτέλεσμα να μου δοθεί ευκαιρία να δουλέψω αμέσως πάνω στον τομέα αυτό. Σας ευχαριστώ για όλα.
GIANNERI ACADEMY
2018-07-28T14:08:24+03:00
![](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2018/07/filio.png?resize=150%2C150&ssl=1)
https://gianneris.gr/testimonials/%ce%b6%ce%bb%ce%b1%cf%84%ce%b1%ce%bd%ce%af%ce%b4%ce%bf%cf%85-%cf%86%ce%b9%ce%bb%ce%b9%cf%8e/