![](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2019/10/72696022_535826683843333_3384583801484083200_n.jpg?resize=150%2C150&ssl=1)
Μαρία Ξάκη
Ονομάζομαι Μαρία Ξάκη, ξεκίνησα στη Gianneri Academy το Δεκέμβριο του 2018 στο τμήματα του barber. Λίγο καιρό αργότερα, άρχισα να κάνω τα δικά μου κουρέματα. Αυτή η εμπειρία θα μου μείνει αξέχαστη, όσο και οι γνωριμίες τόσο με τους συμμαθητές μου , όσο και με τους δασκάλους για τους οποίου έχω να πω μόνο τα καλύτερα! Η μεγαλύτερη σε όλο αυτό το ταξίδι είναι το γεγονός , ότι από την πρώτη μέρα περάσαμε από τη θεωρία στην πράξη . Η εξέλιξη δεν άργησε να έρθει . Σας ευχαριστώ όλους για όλα όσα μου διδάξατε , Αλεξία και ‘Oλγα είστε οι καλύτερες δασκάλες!
GIANNERI ACADEMY
2019-10-18T14:59:24+03:00
![](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2019/10/72696022_535826683843333_3384583801484083200_n.jpg?resize=150%2C150&ssl=1)
https://gianneris.gr/testimonials/%ce%bc%ce%b1%cf%81%ce%af%ce%b1-%ce%be%ce%ac%ce%ba%ce%b7/