Ρούλα Κανδύλα
![Η Ρούλα Κανδύλα αποφοίτησε από την σχολή κομμωτικής Gianneri Academy στην Θεσσαλονίκη και εργάζεται σαν κομμώτρια στο Αιγάλεω στην Αθήνα.](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2015/03/Roula_Kandyla_t.jpg?resize=140%2C187&ssl=1)
Είμαι η Ρούλα Κανδύλα και ήρθα από τις Σέρρες στην σχολή κομμωτικής Gianneri Academy στην Θεσσαλονίκη όπου είχα άψογη συνεργασία με όλους. Πλέον εργάζομαι στο κομμωτήριο George Patsis στο Αιγάλεω και εξελίσσομαι συνέχεια στην δουλειά μου παρακολουθώντας σεμινάρια για τις νέες τάσεις και την μόδα στην κομμωτική τέχνη. Οι σπουδές μου στην σχολή κομμωτικής Gianneri Academy ήταν το καλύτερο εφόδιο στην αναζήτηση εργασίας.
GIANNERI ACADEMY
2015-03-31T12:19:35+03:00
https://gianneris.gr/testimonials/%cf%81%ce%bf%cf%8d%ce%bb%ce%b1-%ce%ba%ce%b1%ce%bd%ce%b4%cf%8d%ce%bb%ce%b1/