Σύλβια Γκόρο
![H Σύλβια Γκόρο πέντε μόλις χρόνια μετά την αποφοίτησή της από την σχολή κομμωτικής Gianneri Academy στην Θεσσαλονίκη, άνοιξε το 2006 το δικό της κομμωτήριο στα Πυλαιώτικα και είναι σήμερα μια επιτυχημένη επιχειρηματίας.](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2014/09/Silvia-Goro_t.jpg?resize=140%2C187&ssl=1)
Ονομάζομαι Σύλβια Γκόρο και είμαι απόφοιτος της σχολής κομμωτικής Gianneri Academy στην Θεσσαλονίκη, αλλά και ιδιοκτήτρια επιχείρησης παροχής υπηρεσιών κομμωτικής και αισθητικής, (ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ ΣΥΛΒΙΑ - Βεργίνας 34, Πυλαιώτικα), από το 2006! Στην σχολή κομμωτικής Γιαννέρη φοίτησα την διετία 1999-2001, μετά εργάστηκα έως το 2004 στο YIANNI HAIR SPA και έως ότου άνοίξω το δικό μου κομμωτήριο παρακολουθούσα επιμορφωτικά σεμινάρια σε Wella και L'Oréal. Στην σχολή κομμωτικής Gianneri Academy, εκτός από την άρτια επαγγελματική κατάρτιση, βρήκα μια δεύτερη οικογένεια, που ήταν και είναι δίπλα μου σε κάθε φάση της επιτυχημένης σταδιοδρομίας μου.
GIANNERI ACADEMY
2014-09-17T16:49:36+03:00
https://gianneris.gr/testimonials/%cf%83%cf%8d%ce%bb%ce%b2%ce%b9%ce%b1-%ce%b3%ce%ba%cf%8c%cf%81%ce%bf/