Στις 5 & 6 Νοεμβρίου η σχολή μας διοργάνωσε ένα διήμερο σεμινάρια αποκλειστικά διαμορφωμένο για τους σπουδαστές της Hellenic Unique Hair Academy απο την Αλβανία σε συνεργασία με τον Ανδρέα Μύρτο . Το Σάββατο οι εκπαιδευτές της κομμωτικής Όλγα Γιαννέρη και Μάριος Θεοδοσίου παρουσίασαν δυο γυναικέια καρέ κουρέματα βήμα προς βήμα .Στη συνέχεια η Ασημίνα Σάλκου και Χαρά Στεργίου παρουσίασαν την τεχνική Balayage και νυφικό χτένισμα με ανάγλυφα τριαντάφυλλα αντίστοιχα.
![](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2023/01/SFS_1670-scaled.jpg?fit=2560%2C1707&ssl=1)
27
Ιαν