![](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2017/06/Ταχτσίδης-Γιώργος.jpg?resize=150%2C150&ssl=1)
Ταχτσίδης Γιώργος
Είμαι ο Ταχτσίδης Γιώργος και επέλεξα να σπουδάσω το επάγγελμα του Barber στη σχολή Gianneri Academy . Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος , γιατί οι εκπαιδευτές μου ήταν ιδιαίτερα μεταδοτικοί και μου έμαθαν τα πάντα στο αντρικό κούρεμα τόσο στο κλασικό όσο και στο μοντέρνο . Το κλίμα ήταν άψογο και οικογενειακό και έτσι δεν μπορώ και εγώ παρά να νιώθω ένα καινούριο μέλος της οικογένειας Gianneri Academy.
GIANNERI ACADEMY
2017-06-24T14:18:35+03:00
![](https://i0.wp.com/gianneris.gr/wp-content/uploads/2017/06/Ταχτσίδης-Γιώργος.jpg?resize=150%2C150&ssl=1)
https://gianneris.gr/testimonials/4036/